public marks

PUBLIC MARKS

02 December 2022

Dicocitations 200 000 Citations & proverbes

by reyvax
Plus de 200 000 citations dictons et proverbes célèbres sur Dicocitations

Labradorit taşı faydaları

by deniz
Labradorit, mavimsi ve yeşil tonları ile litoterapi meraklılarının en çok beğendiği taşlardan biridir. Kalsiyum, sodyum ve demirden oluşur. Beden ve zihin için düzenleyici ve uyarıcı özelliklere sahiptir. Getirdiği enerji ile labradorit, ister fiziksel ister zihinsel kaynaklı olsun, yorgunluk durumunda iyileşmeye yardımcı olur.

Lohusa kadınlar neden terler?

by deniz
Lohusalık döneminde olan bir annesiniz ve hareketsiz dururken bile maraton koşmuş gibi sırılsıklam terliyorsunuz. Peki ama neler oluyor? Güzel haber, doğum sonrası süreçte fazladan terlemek yaygındır ve her ne kadar rahatsız edici olsa da bunun için endişelenmeniz gerekmez.

01 December 2022

Qu'est-ce qu'une structure gonflable ?

by reyvax
Une structure gonflable publicitaire est une forme de marketing dynamique qui sert à attirer l'attention des consommateurs sur les produits et services que votre entreprise offre. Ces structures sont aussi connues sous le nom d'ordinateurs, de chapiteaux, de tentes ou encore d'igloos gonflables. Elles peuvent être utilisées pour un large éventail d'activités et d'occasions promotionnelles, notamment des festivals commerciaux, des opérations de porte-à-porte et même des campagnes publicitaires extérieures.

Pandül nedir?

by deniz
Pandül veya sarkaç, bir referans noktasında asılı duran ve yerçekimi nedeniyle ileri geri hareket eden bir ağırlıktır. Salınıma göre, zamanı veya başka şeyleri ölçmek için kullanılabilir. Salınım frekansı pandülün kütlesine değil, uzunluğuna bağlıdır.

Evde baloncuk suyu yapımı

by deniz
Solüsyona üfleyerek köpük baloncuklar çıkarmak çocuklar için eğlenceli bir aktivitedir ve bununla saatlerce sıkılmadan oynayabilirler. Ancak, diğer tüm oyuncaklar gibi az da olsa bunun da bir maliyeti var. Neyse ki, özünde ”deterjanlı su” olan bir şey için para harcamanız gerekmez.

30 November 2022

Mite (akar) nedir?

by deniz
Mite veya akarlar (bilimsel olarak “Acari” olarak adlandırılır), eklembacaklılar filumuna ait mikroskobik canlılardır. Tür açısından son derece zengindirler. Bazı mite türleri çok küçüktür ve çıplak gözle görülemez. Bununla birlikte, bazı akar türleri parazit olarak hastalıklara neden olabilir veya bulaştırabilir.

Locoderm krem

by deniz
Locoderm, topikal kortikosteroidler (veya kısaca steroidler) sınıfına dahil bir ilaçtır. Bu, halk arasındaki ifadeyle kremin kortizonlu olduğu anlamına gelir. Egzama, temas alerjisi ve sedef hastalığı gibi kızarıklığın, kaşıntının, şişliğin veya pullanmanın eşlik ettiği cilt rahatsızlıklarında kullanılır.

29 November 2022

Les critères pour choisir un fleuriste - recherches universitaires

by jpr
Les différentes méthodes pour choisir un fleuriste de qualité selon des critères variés